aplication

درباره ما سامانه اطلاع رسانی ایرانیان یک سامانه مشاوره و فروش اطلاعات در زمینه مزایدات خودرو می باشد که دارای نماد اعتماد الکترونیکی از سازمان صنعت، معدن و تجارت و مرکز توسعه تجارت الکترونیکی می باشد.

♦️ کارشناسان ما روزانه و لحظه ای سایتهای اینترنتی و روزنامه های تمام شهرها را جستجو می کنند و تمام مزایدات اعلامی از طرف ارگان های مختلف را جمع آوری کرده و در قبال دریافت کارمزد، اطلاعات مزایده ها را در اختیار کاربرانش قرار میدهد.

همچنین به علت اینکه خرید خودرو از طریق مزایده و از دولت، مستلزم اطلاعاتی در مورد نحوه قیمت گذاری، روش های تست خودرو و تشخیص رنگ می باشد، کارشناسانی در زمینه مشاوره این موارد، وظیفه پاسخگویی به سوالات و ابهامات مشتریان را دارند.

به علت اینکه مشاوره یک امر تخصصی می باشد و مشتری می تواند با گرفتن مشاوره سود زیادی در خرید این خودروها ببرد، سامانه تلفن هوشمندی طراحی شده که مشتریان می توانند با شماره گیری 9099075112 از سراسر ایران از این مشاوره ها بهرمند شوند، که طبعا مشاوره امری عادی در کشور و مستلزم پرداخت هزینه می باشد.

لذا با هماهنگی اداره مخابرات ایران و همچنین پس از بررسی ارزش این نوع مشاوره و با جلسه در اتاق اصناف مبلغ 2500 تومان بابت هر دقیقه مشاوره تایین شده و به صورت کتبی به مخابرات ایران تسلیم شده است، که به دستور سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی متقاضی پس از تماس (قبل از ارتباط با اپراتور) به صورت شفاف از هزینه تلفن خود، مطلع می شود.

اگر قصد خرید خودرو دارید کمی صبر کنید !
سامانه اطلاع رسانی ایرانیان مرجعی جهت معرفی مزایدات دولتی ، ارگان ها و نهاد های ایران است و شما می توانید به راحتی خودرو و هر وسیله نقلیه ای که برای فروش قرار گرفته است به صورت تکی یا فروش دسته جمعی با اطمینان خاطر از دولت خریداری کنید. همچنین شما می توانید از طریق تلفن مشاوره 9099075112 با کارشناسان جهت خرید خودرو تماس بگیرید.


logo-enamad logo-samandehi